Parkoviště P5 („Parkoviště Autobusové nádraží“)

Situováno nad hlavní Objížďkovou komunikací centra města přímo nad Autobusovým nádražím. Jedná se o čtvrté největší parkoviště v Českém Krumlově o celkové kapacitě 117 parkovacích stání. Parkoviště lze dosáhnout sledováním naváděcího systému. Parkoviště má jediný vjezd a jediný výjezd ze silnice Nemocniční (silnice II/157 Č.Krumlov - Kaplice – naproti Nemocnici Č.Krumlov).

Parkoviště je vybaveno kamerovým bezpečnostním dohledem, dobíjecí stanicí elektromobilů, veřejnými toaletami, občerstvením a mapovým informačním bodem v budově přilehlého autobusového nádraží.

Parkoviště je v nepřetržitém provozu. Parkovné je zřejmé z celkového ceníku zde.

Parkoviště je řízené samoobslužnou parkovací technologií. Při vjezdu si klient odebere parkovací lístek z vjezdového stojanu, před ukončením parkování je zapotřebí provést platbu parkovného u automatické pokladny. Po zaplacení příslušného obnosu (v mincích ČR, EURO nebo bezhotovostní platbou) je vjezdový lístek validován pro otevření výjezdové závory. Uhrazením parkovného počíná běžet patnáctiminutová lhůta pro opuštění parkoviště. V případě jakýchkoliv problémů jsou všechny aktivní prvky (pokladna, vjezdový a výjezdový stojan) vybaveny tlačítky pro přímé spojení s dispečinkem parkovacího systému.

Parkování do 40 minut je nezpoplatněné, v tomto případě lístek aktivuje otevření výjezdové závory bez validace v pokladně.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: