Podpora a rozvoj cestovního ruchu

Cestovní ruch je pro město Český Krumlov prioritou (viz. strategický plán města). Dlouhodobým cílem je rozvoj Českého Krumlova jako kulturního a turistického centra mezinárodního významu, dále vytvoření optimálních podmínek pro návštěvníky města na straně jedné a poskytovatele služeb na straně druhé.

Podporou a rozvojem cestovního ruchu v destinaci Český Krumlov je pověřen úsek cestovního ruchu - ČESKÝ KRUMLOV TOURISM , který je zřízen a provozován Českokrumlovským rozvojovým fondem, spol. s r.o. Nedílnou součástí Český Krumlov Tourism je INFOCENTRUM ČESKÝ KRUMLOV.

 

Grantová podpora Jihočeského kraje 2023 - Dotační program Jihočeského kraje Podpora cestovního ruchu:

Vytvoření multimediální prezentace s aktuální nabídkou oblasti Český Krumlov regionpro využití na infoarmačních LED obrazovkách (50% uzantelných nákladů, ca. 29.250,- Kč )

Infocentrum Český Krumlov_TV Kalendář akcí, zdroj: Infocentrum Český Krumlov Infocentrum Český Krumlov TV_Prohlídky a exkurze, zdroj: Infocentrum Český Krumlov Prezantační TV IC 2023_Sport a Památka, zdroj: Infocentrum Český Krumlov - Sport a památky

Logo Jihočeský Kraj, zdroj: Jihočeský Kraj 2023

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: