2016_06_Dopravně provozní řád AN_ČK

Od května 2019 provozuje Českokrumlovský rozvojový fond modernizované autobusové nádraží „Přestupní terminál Český Krumlov“, které zahrnuje kryté nástupiště s 15ti autobusovými zastávkami. V rámci celkové rekonstrukce byl zprovozněn uzavřený závorový systém a nainstalován kompletní informační systém.

Součástí autobusového nádraží je parkoviště P+R a K+ R se 117 místy pro automobily a s 32 stání pro kola.
Investiční výdaje na rekonstrukci ploch, vlastní výstavbu a vybavení technologiemi činily 85,6 mil. Kč, na realizaci projektu byla obdržena dotace ve výši 42,5 mil. Kč.
Modernizací prošla i nádražní budova, která nyní nabízí zrekonstruované zázemí, moderní úschovnu zavazadel, místnost pro řidiče, dispečera a moderní služby pro cestující. V roce 2021 byla budova autobusové nádraží odkoupena od města Český Krumlov do vlastnictví a část 1. podzemního podlaží byla kompletně zrekonstruována za účelem zřízení služebny městské policie.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: