MĚSTSKÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Další produkty Parking

 

 

 

BODOVÁ KARTA

Tato karta slouží pro zvláštní úhradu za parkovné na parkovištích Parking Český Krumlov - P1 (Jelení zahrada), P2 (Pod Poštou), P3 (Městský park), P5 (Autobusové nádraží). Parkovné je hrazeno postupným odečítáním kreditu z této karty. Jeden kreditní bod odpovídá jedné české koruně. Instrukce pro užívání

Prodejní místa bodových karet: INFOCENTRUM – Náměstí Svornosti 2, Český Krumlov

GARANT

Hromadné parkování se zárukou.

Na základě objednávky a uzavřené smlouvy s provozovatelem jsou držiteli vydány denní parkovací karty v požadovaném množství a na požadovaný počet dnů. Denní parkovací karta umožňuje parkování na všech parkovištích P1, P2, P3, P5, dle volby zákazníka.

REZIDENT

fyzická osoba, která má místo pobytu v užším centru města (blíže upřesňují vnitřní pravidla provozovatele)
Tato parkovací karta umožňuje parkování na parkovištích P2, P3, P7 na základě smlouvy uzavřené s provozovatelem. Roční parkovací karta je určena pro rezidenty s trvalým či přechodným pobytem (nájmem). Karta je vydávána na konkrétní RZ (SPZ) vozidla a konkrétního nájemce (1 řidič = 1 karta)

ABONENT

právnická nebo fyzická osoba která má sídlo nebo provozovnu v užším centru města (blíže upřesňují vnitřní pravidla provozovatele)

Tato parkovací karta umožňuje parkování na parkovištích P2, P3, P7 na základě smlouvy uzavřené s provozovatelem. Roční parkovací karta je vydávána na konkrétní IČO a RZ (SPZ) vozidla.

ZAMĚSTNANEC

Tato parkovací karta umožňuje parkování na parkovištích P2, P3, P4, P6, P7 na základě smlouvy uzavřené s provozovatelem. Zaměstnanecká karta je určená pro zaměstnance pracující v užším centru města. Karta je nepřenosná a je vydávána na konkrétní RZ (SPZ) vozidla zákazníka.

Bližší informace – paní Markovcová Lenka, tel.: 730 189 151 popř. 380 704 611 email: markovcova@ckfond.cz

CENÍK DOPROVODNÝCH SLUŽEB PARKING

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: