Parkoviště P4 ("Parkoviště Zámecká zahrada")

Situováno u severozápadního okraje zámecké zahrady. Parkoviště lze dosáhnout sledováním naváděcího systému s dynamicky proměnnými informacemi o obsazenosti. K parkovišti vede relativně dlouhá cesta lesním úsekem od odbočky ze silnice I/39 České Budějovice-Volary poblíž restaurace "V Oblouku" (u čerpací stanice AGIP).

Parkoviště o celkové kapacitě 80 parkovacích stání pro osobní automobily a 5 parkovacích stání pro autobusy je otevřeno v červnu-srpnu v době od 10:00 do 24:00 hodin.

Parkoviště je obsluhováno personálně. Parkovné je zřejmé z celkového ceníku.

V blízkosti parkoviště se nachází restaurace a zámecká zahrada, ve které se v létě konají divadelní představení s otáčivým hledištěm. Z parkoviště je relativně dostupný areál zámku, vnitřní město je dosažitelné poměrně dlouhou panoramatickou pěší cestou s větším celkovým převýšením.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: