ČKRF » Aktuálně » Oznámení o dočasném přesunu zastávek autobusového

Oznámení o dočasném přesunu zastávek autobusového nádraží Český Krumlov do lokality Špičák

úterý, 2. října 2018

CKRF-_-tisk-zpr-MAPA4

Z důvodu rekonstrukčních prací bude od 8. října 2018 do 8. prosince 2018 autobusové nádraží v Českém Krumlově přesunuto do lokality Špičák.

Firma STRABAG a.s., která rekonstrukci provádí, připravila souběžně kroky, které cestujícím zajistí vyšší komfort a bezpečnost než při dosavadním provizoriu v prostoru stavby autobusového nádraží.

V oblasti stávajících zastávek Český Krumlov – Špičák vzniknou další čtyři sdružené zastávky, bude zde k dispozici informační kancelář dopravců a přes Chvalšinskou ulici na silnici I/39 povede dočasný přechod pro chodce. Vše doplní informační systém pro cestující. V místě nových zastávek bude také fungovat prodloužený provoz WC s průběžnou celodenní údržbou.

Celková mapa ke stažení

Špičák mapa, detail autobusových stání

 

NÁHRADNÍ DOPRAVA MEZI ŠPIČÁKEM, MĚSTSKÝM ÚŘADEM A NEMOCNICÍ

Z důvodu uzavření autobusového nádraží dodavatel stavby STRABAG a.s. zajistí zdarma pro všechny cestující provoz náhradní autobusové dopravy mezi zastávkou na Špičáku a nově vytvořenými zastávkami u Městského úřadu Český Krumlov v Kaplické ulici a u Nemocnice Český Krumlov.

S uvedením nových jízdních řádů bude od 9. prosince 2018 autobusové nádraží plně v provozu na původní adrese Nemocniční 586, Horní Brána, Český Krumlov.

Dodavatel stavby STRABAG a.s. se omlouvá za případné komplikace. 

Jízdní řády náhradní autobusové dopravy a aktuální informace o dopravních změnách na autobusovém nádraží jsou k dispozici na webových stránkách www.ckrumlov.cz.

 

DALŠÍ INFORMACE:

Informační kancelář dopravců: 386 100 146

Infocentrum Český Krumlov: 380 704 622

 

 
CKRF-_-tisk-zpr-SPICAKCKRF-_-tisk-zpr-MAPA2