ČKRF » Aktuálně » Novinky v parkovacím systému

Novinky v parkovacím systému

úterý, 7. července 2015

parking

Parkovat nově až 40 minut zdarma (místo původních 20 minut) lze na parkovištích Jelenka (P1), Pod poštou (P2) a Městský park (P3), která provozuje Českokrumlovský rozvojový fond.

K dalšímu zvýhodnění došlo v případě bodové karty. Nově stojí 110,- Kč (místo původních 200,- Kč) při zachování stejného základního kreditu ve výši 100,- Kč. Došlo totiž ke snížení poplatku za samotnou kartu ze 100,- Kč na 10,- Kč. Bodovou kartu lze využít na všech výše uvedených parkovištích P1, P2, P3. Výhoda spočívá v mimořádném tarifu 2,- Kč/1 hodina od 14.30 hodin do 10.00 hodin, v době od 10.00 hodin do 14.30 hodin je tarif na všech parkovištích 25,- Kč/1 hodina. Bodovou kartu lze zakoupit nejen v Infocentru Český Krumlov na náměstí Svornosti, ale nově rovněž na centrále P-BUS na Chvalšinské ul. 242. Bodovou kartu lze při vyčerpání základního kreditu dobít v automatických pokladnách na parkovištích P1 – P3 na libovolnou částku.

V nabídce zůstává za stejných podmínek i 1 – 7 denní parkovací karta, výhodná především pro ubytované hosty. K zakoupení je v Infocentru Český Krumlov na náměstí Svornosti.

Více informací včetně tarifů za běžné parkování osobních automobilů i autobusů či sazeb za garantované parkování naleznete v Komplexním ceníku parkovacích produktů a služeb a na webové adrese www.ckrumlov.cz/parking.