ČKRF » Aktuálně » Museum Fotoateliér Seidel znovu otevírá!

Museum Fotoateliér Seidel znovu otevírá!

sobota, 5. prosince 2020

9042401_image_2

Vážení návštěvníci, s potěšením oznamujeme, že muzeum otevírá v pátek 4. 12. 2020. Otvírací doba je od ÚT do NE 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00.

Muzeum bude zavřeno 24. 12. - 27. 12. a 31. 12. 2020.

Fotografování se zimním pozadím je aktuálně možné pro skupinky do 4 osob po předchozí rezervaci a za dodržení hygyienických opatření. Roušky je možné sundat až na fotografování, po příchodu do šatny je nutná dezinfekce rukou.

Pokud již rezervaci máte a z jakýchkoliv důvodů nemůžete přijít, dejte nám prosím vědět co nejdříve, uděláte tak radost jiným zájemcům.Vzhledem k hygienickým opatřením důrazně doporučujeme se na fotografování v kostýmech pokud možno připravit.

Dámy a dívky: pěkný svetr (jednobarevný nebo s norským vzorem) či klasický kabát, punčochy nebo legíny, nadčasová obuv, vlastní rukavice

Pánové a chlapci: svetr nebo klasický kabát, šála, jednobarevné kalhoty (černá, hnědá, béžová), neutrální obuv, vlastní rukavice

Upozorňujeme, že se z preventivních důvodů v ateliéru intenzivně větrá, proto prosím přijďte na fotografování již vhodně připraveni (bez nutnosti svlékání).

Prohlídky muzea jsou možné s audioguidy s omezeným počtem návštěvníků, aby byla dodržena platná nařízení vlády. A pokud už to k nám letos nestihnete, můžete se aspoň zastavit pro knížky, kalendář či dárkové poukazy na fotografování i vstupné.

Nově můžete dárkové poukazy zakoupit i na Ticketstream.cz.

 

Těšíme se na vás!