ČKRF » Aktuálně » K desátým narozeninám si Museum Fotoateliér Seidel

K desátým narozeninám si Museum Fotoateliér Seidel nadělilo hned dvě krásná ocenění.

středa, 21. listopadu 2018

_MG_5502_uprv1

Kniha Šumava – krajina pod sněhem, která je již druhou publikací z řady Seidelova Šumava, získala letos v listopadu cenu Johanna Steinbrenera za Knihu roku 2017.

Umístila se na prvním místě v kategorii naučné literatury v rámci čtvrtého ročníku knižního festivalu Šumava litera. Předčila tak umístění knihy Lipno – krajina pod hladinou, která si loni ze stejného festivalu odnesla druhou cenu. Obě knihy jsou stále v prodeji v Českém Krumlově, a to v Museu Fotoateliér Seidel, Infocentru, knihkupectví Expedice a na dalších místech. Zaslání poštou je možné po objednání na info@seidel.cz. 
 
Druhým úspěchem je získání ocenění Travellers' Choice 2018 od cestovatelského serveru Tripadvisor. Museum Fotoateliér Seidel se zde umístilo na prvním místě v kategorii muzeí z celé České republiky. Na Tripadvisoru mohou sami návštěvníci hodnotit nejrůznější turistické atraktivity, a proto nás autentické a dlouhodobě pozitivní recenze muzea velmi těší.
 
Děkujeme všem návštěvníkům, přátelům a příznivcům Musea Fotoateliér Seidel za jejich podporu, jež tomuto výjimečnému místu věnují.